Nový seriál na školní rok?

30. srpna 2015 v 14:04
Zdravíčko! :)

Jak už asi každý zaregistroval, blíží se škola. Né že bych se nějak vyloženě těšila, ale na druhou stranu mi to nějak extra nevadí. Do učení se mi zase nebude chtít, ale to se podá. Teď řeším jiný problém. A to: na jaký seriál se budu koukat? Dívala jsem se na Pretty Little Liars, ale to teď nepoběží, takže si musím najít jiný, abych měla přes ten školní rok co dělat. Né, že by toho učení bylo málo, ale to většinou doženu o víkendu (pokud se k tomu dostanu).

Ale teď vážně. Na co se budu koukat? Mám několik kandidátů, ale všechno za ten rok odkoukat nestihnu :D. I když na některý se třeba ani dívat nebudu, protože zjistím, že mě to nebude bavit. Ten seznam bude sloužit i mě, abych pořád nemusela hledat, co mě vlastně na první pohled zaujalo.


1. Psych (Agentura Jasno) - krimi seriál, kde při řešení zločinů vypomáhá chlápek, jenž se vydává za jasnovidce. Na tento seriál se určitě podívám, protože spoustu dílů jsem už viděla, když to dávali v televizi. A je to psina :D

2. Sherlock Holmes: Jak prosté - opět krimi seriál na který jsem se občas koukla když byl v televizi a opět mi to přijde vtipný.

Teď přijdou na řadu seriály, u kterých nevím, "do čeho jdu."

3. New Girl (Nová holka) - Jessica Day se stěhuje ke třem svobodným klukům.
Kousek jednoho dílu jsem viděla v televizi, ale nepřišlo mi to až tak vtipný.

4. My Mad Fat Diary - teenagerka s nadváhou a její trable

5. Glee - seriál plný hudby (do toho bych možná šla, jelikož už se nenatáčí a nemusím se bát, že bych to sledovala ještě za 5 let :D )

6. 2 Broke Girls (2 Socky) - osudy dvou servírek Max a Caroline (párkrát jsem viděla kousek v televizi a moc mě to nezaujalo, takže tady nevím)

7. The Big C (Ve znamení raka) - hlavní postava má rakovinu, ale i přesto žije naplno

8. Orange Is The New Black - seriál z prostředí ženské věznice, kde skončila i Piper, která se zapletla s pašerákem drog

9. Weeds (Tráva) - Nancy, která vychovává dva syny, se po smrti svého manžela se nechce smířit s poklesem životní úrovně. Sousedům prodává trochu marihuany a postupně se do toho zaplétá.

Pak ještě uvažuji o: Suits (Kravaťáci) - ale to asi ne, nejsem si jistá, zda by mě to bavilo (i když je tam hezký chlap :D ) a pak Parenthood (Famílie).
A to je asi vše. Koukáte se na některý z těchto seriálů? Nebo na nějaký jiný? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ananas Ananas | Web | 31. srpna 2015 v 23:13 | Reagovat

Taky jsem koukala na PLL :)
Můžeš strávit čas přemýšlením nad poslední scénou :D
Nebo celý seriál shlédnout od znova s tím, že už budeš vědět, kdo je A :D :D
Ale teď vážně... z tvého seznamu hlasuji asi pro 2, 5 a 6 :)

2 Papája Papája | Web | 4. září 2015 v 14:49 | Reagovat

za mě Once Upon A Time :D

tak už ses dočkala, už víš, kdo je -A, ale zároveň seriál nekončí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama