Ken McClure - Ve vyšším zájmu

19. září 2015 v 16:13 |  Knihy
Ahoj :).

Jak jsem slíbila, do konce týdne asi dopíšu články, které mám rozepsané a nic nového začínat pravděpodobně nebudu. Dohnala mě rýma a jsem unavená ještě více než jindy. Dneska to bude opět něco pro knihomoly :).

Knížku napsal Ken McClure a nese název Ve vyšším zájmu. Je povolán tým špičkových lékařů, jejichž úkolem je zachránit pacienta ze zámožné rodiny. Vše má proběhnout tajně, nic se nesmí dostat na veřejnost. Do špičkového týmu se dostává i profesor John Motram, který na oplátku může prozkoumat těla vojáku, kteří zemřeli ve 14. století při morové epidemii. Při otevírání hrobky ale dojde k problémům a zdá se, že profesor se stal obětí neznámého viru. Případu se ujímá vyšetřovatel Steven Dunbar.


Můj názor: Od stejného autora jsem již nějakou knížku četla a i tato kniha se mi četla dobře a velice rychle. Kapitoly byly kratší, což mě ještě více povzbuzovalo, abych přečetla ještě další kapitolu. Pro mě to byla napínavá kniha, ale konec mě trochu zkalamal. Přečetla jsem si ho vícekrát, ale nijak mi to nepomohlo. Každopádně jinak je to čtivá knížka :).

Na závěr krátký úryvek z knížky:

Kelly se na něj podíval a Stevena překvapilo, že vidí v jeho očích strach. "Slíbili sme to," řekl. "Slíbili jsme romu chlápkovi, že to nikomu neřeknem..."
"Ovšem." Steven vycítil, že Kellymu něco vrtá v hlavě. "Ale?" pobídl ho.
"Ty zmetci Rangeři to totiž chtěli vědět taky," zabručel Kelly.
Steven užasl. "Cože?" vykřikl. "Ti chlapi, co vás napadli, chtěli vědět, kdo vám řekl, že s Michaelovou smrtí nebylo něco v pořádku?"
Kelly mlčel a zíral na podlahu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi knihomol?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lucie♡ Lucie♡ | Web | 20. září 2015 v 14:00 | Reagovat

Knížka vypadá dobře, ale asi to není nic pro mně:)

2 Luci Luci | E-mail | Web | 21. září 2015 v 9:32 | Reagovat

je to takové hororovo/detektivní řekla bych :D ale kniha mě popravdě moc nezaujala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama