10 songů, které...

10 songů. které... mi připomínají dětství

2. září 2015 v 12:40
Ahoj všichni! :)

Konečně jsem dokončila seznam 10 písniček, které mi připomínají dětství, či spíše (jak už jsem psala dříve) předpubertální léta, tedy časy do 12. - 13. roku. A to z toho důvodu, že písničky mého dětství si nějak nepamatuju. Vzpomínáte si na nějaké songy Vašich dětských let? :)

1. Kabát - Čert na koze jel
Tenhle song nám přehrával ještě kazeťák - tedy z kazet (už trochu archaismus).

10 songů. které...slyším nějak často

14. srpna 2015 v 11:40
Zdravím! :)
Seznam 10 songů které slyším nějak často je tu. Většina z těch písniček mi zatím nevadí, ale obávám se, aby mi to brzo nezprotivily :(.

1. Xindl X - V blbým věku
Tato písnička mi zatím nevadí. Xindla X mám ráda a hlavně
jeho písničky jsou hrozně chytlavé :D

10 songů. které... mě rozesmutní

6. srpna 2015 v 11:42
V 1. článku jako takovém v této rubrice, jsem se zamýšlela nad songy, které mě rozesmutní. Nakonec jsem z nich vybrala těch konečných 10 songů, ale takových, které mě rozesmutní, je určitě více, jen jsem si na ně zrovna nevzpomněla. Pořadí tady vlastně není pořadím, protože se nedá přesně říct, která z nich mě rozesmutní nejvíce. Až dám dohromady další desítku, můžete se těšit na 10 songů z dětství - nápad pochází od Limonáda. Za nápad děkuji! :)


1. Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth

10 songů. které...

5. srpna 2015 v 11:16
Krásný prázdninový den! :)
Dneska jsem založila novou rubriku, která se bude týkat hudby. Pojmenovala jsem ji: "10 songů, které..." Sem buu přidávat písničky, které mi buď něco přippomínají nebo které u mě navodí určitou náladu. Mám připravenou 1. část - 10 songů, které mě rozesmutní. Pokud byste měli nějaký nápad na nějaké "téma" tak napiště pod článek do komentářů, budu ráda za vaše nápady :). Ale nebude to tak rychlé, napřed se nad tím musím hodně zamyslet. Třeba těch 10 songů, které mě rozesmutní, jsem skládala 2 dny :D.
No nic, tak to je asi všechno, co jsem chtěla sdělit. Tak si užívejte poslední měsíc prázdnin! :)
 
 

Reklama